InzerceBazar.cz >> Dovolena >> Ubytování >> České Budějovice >> nabídka >>

Penzion Minor ubytování České Budějovice

 Přidat inzerát   
Penzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České Budějovice
 Penzion Minor ubytování České Budějovice   890 Kč

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Ubytování České Budějovice patří mezi levné penziony ve městě a okolí, pro rodiny, dovolenou, pracovní cesty a skupiny osob. Levný penzion Minor České Budějovice má pokoje i apartmán s vlastním WC, koupelnou, sprchou, SAT-LCD televizí, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Levné ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, nedaleko centra města i výstaviště, v okolí se nachází koleje vysoké školy VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar. Penzion České Budějovice můžete využít pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemních pracovních skupin za nejlepší cenu. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí nejlevnější pobyt včetně snídaní a parkování i dodávkových automobilů.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Dovolena >> Ubytování

Ubytování v Českém ráji Ubytování v Českém ráji
Jičín - Ubytování o kterém jste slyšeli. Poskytujeme ubytovací služby s nejlep

Ubytování v SR - Silvestr, lyžovačka 201 Ubytování v SR - Silvestr, lyžovačka 201
Prešovský kraj - Ubytování na Silvestra a lyžovačku v příjemném prostředí za dobrou cen

Pronájem chaty JINDŘIŠKA pro 8 osob Pronájem chaty JINDŘIŠKA pro 8 osob
Zlín - Pronajmeme rekreační chatu pro 8 osob (6+2) v rekreační oblasti Dolní© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | penzion minor | Topweb, s.r.o.