InzerceBazar.cz >> Dovolena >> Ubytování >> České Budějovice >> nabídka >>

Penzion Minor ubytování České Budějovice

 Přidat inzerát   
Penzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České BudějovicePenzion Minor ubytování České Budějovice
 Penzion Minor ubytování České Budějovice   890 Kč

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Ubytování České Budějovice patří mezi levné penziony ve městě a okolí, pro rodiny, dovolenou, pracovní cesty a skupiny osob. Levný penzion Minor České Budějovice má pokoje i apartmán s vlastním WC, koupelnou, sprchou, SAT-LCD televizí, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Levné ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, nedaleko centra města i výstaviště, v okolí se nachází koleje vysoké školy VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar. Penzion České Budějovice můžete využít pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemních pracovních skupin za nejlepší cenu. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí nejlevnější pobyt včetně snídaní a parkování i dodávkových automobilů.

České Budějovice   Jméno: Jaroslav Srba     Tel.: 721589838     e-mail:

Další inzeráty v kategorii >> Dovolena >> Ubytování

Ubytování  v  Českém ráji Ubytování v Českém ráji
Jičín - Ubytování o kterém jste slyšeli. Poskytujeme ubytovací služby s nejlep

Ubytování v Hotelu Galerie Bratislava Ubytování v Hotelu Galerie Bratislava
Bratislavský kraj - Ve dnech 26. - 28. června 2014, se bude konat další pokračování série

Predĺžený víkend v BA 70€/2 osoby Predĺžený víkend v BA 70€/2 osoby
Bratislavský kraj - Potrebujete vypnút? Vychutnat si pokoj, oddych a čarovnú atmosféru pro

Ubytováni v Hotelu Galerie
Bratislavský kraj - ubytování bratislava, ubytování za hlavní železniční stanicí Bratislav© 2023 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | penzion minor | Topweb, s.r.o.